Зразки відреставрованої КІНОПЛІВКИ

 1. Цей сімейний фільм було знято на аматорську вітчизняну кіноплівку 8 міліметрового формату та відреставровано на студії Бойчука. На цих кадрах знято звичайний виїзд радянського народу на шашлик у гори в 1972 році. (Для подачі на YouTube фільм скорочено ).

  Цей сімейний фільм було знято на аматорську вітчизняну кіноплівку 8 міліметрового формату та відреставровано на студії Бойчука. На цих кадрах знято виступ Гуцульського ансамбля, швидше всього, у Надвірній, біля РБК у 1972 році.

  Цей сімейний фільм було знято на аматорську вітчизняну кіноплівку 8 міліметрового формату та відреставровано на студії Бойчука. На цих кадрах знятосімейний відпочинок у Шешорах в 1974 році. (Для подачі на YouTube фільм скорочено ).

  Цей сімейний фільм було знято на аматорську вітчизняну кіноплівку 8 міліметрового формату та відреставровано на студії Бойчука. На цих кадрах знято Скит Манявський ще у 1974 році. (Для подачі на YouTube фільм скорочено ). На оригіналі були дещо "вицвілі" кольори, в багатьох місцях були пориви. Плівка була проявлена без будьякого дотримування температурних та інших режимів. Тому і відповідна якість. Ми "підняли" контрасність та насиченість кольорів, прописали музикою. Про результат судити вам,- він на екрані

  ( ЗРАЗОК )Перепис, реставрація, відновлення, монтаж кіноплівки на Студії Бойчука Весілля Богдана та Люби 1967 рік Медуха, Галицький район.

  Можливо, комусь цікаво буде подивитись продовження фільму - вітання ювілярові. Його родзинкою є кінокадри з весілля ювіляра,

  Зразок найоригінальнішого подарунку, який Ви можете зробити дорогим людям. Зверніть увагу, як цікаво можна поєднати всі компоненти сімейного документального фільму.

  Реставрована кіноплівка

  Відео YouTube