ЗРАЗКИ ВІДЕОПРОДУКЦІЇ

Приблизний СЦЕНАРІЙ весільних зйомок у місті. Всі уточнення та побажання враховуються берпосередньо із кожним конкретним "Замовником".

Цей сімейний фільм про першу шкільну лінійку та перший урок змонтовано на основі аматорського відео знятого у форматі VHS у СШ №7, що у Івано Франківську. (Для подачі на YouTube фільм скорочено до 8 хвилин).

Цей сімейний фільм про перше причастя змонтовано на основі аматорського відео знятого у форматі VHS у церкві Пресвятого Серця Христового у Івано Франківську. (Для подачі на YouTube фільм скорочено до 9 хвилин). На оригіналі були дещо "вицвілі" кольори, в багатьох місцях "шиплячки" і пропуски. Звук було записано дуже тихо. Ми "підняли" контрасність та насиченість кольорів, підсилили звук, прописали несуттєві звуки музикою , прикрасили заставками та прописали титрами. Про результат судити вам. Залишилось повідомити що це відео відновлено, реставровано та змонтовано на студії Мирослава Бойчука у березні 2010 року.

Реклама зоотоварів зоомазину ЗООРАЙ у Івано Франківську

Ця частина умовно названа Неофіційною тому, що в ній змонтовано відео до моменту, коли молодята поїдуть у РАГС на заручини та у церкву на шлюбну церемонію.

Вступна частина - це своєрідний анонс подальшого фільму про Ваше весілля.

Весільний відеокліп,- це лише частиночка фільму про весілля, але вже переглянувши його, можна судити не тільки про майстерність тих, хто його знімав та монтував, але й про самих молодят та їх зовнішню та внутрішню красу. З весільного відео молодят, які вже на весіллі починають "чубитись" гарного кліпу не змонтуєш... та, мабуть, не варто і намагатись це зробити.

Зразок фільму - ВІТАННЯ ЮВІЛЯРОВІ. Фільм змонтовано на основі відео фото, кіно та біографічних даних, про ювіляра, наданих "замовником". На мій погляд, вийшло цікаво і захоплююче, не тільки для самого ювіляра та родини.


Comments